تاریخ آخرین ویرایش: ۲۷ آبان ۱۳۹۹

حقوق و قوانین:

  1. خدمات و محتویات سایت، براى استفاده غیر تجارى مخاطبان عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات متناقض حقوق معنوی سایت تهران لیتمن است و دارای پیگرد قانونی میباشد. در صورت تمایل به استفاده تجاری از اطلاعات، محصولات، خدمات و یا نظرات عرضه شده در سایت لطفا با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات سایت تهران لیتمن برای مصارف بدون انتفاع مادی و با ذکر منبع بلا مانع می باشد.
  2. اطلاعات موجود در سایت تهران لیتمن از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده یا وارد کننده محصولات ارائه شده است. اطلاعات و محتویات سایت، به ویژه قیمت محصولات دائما به روز میشوند.
  3. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و کامل پر نمایند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
  4. تهران لیتمن به اطلاعات خصوصی و شخصی کاربرانی که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت کامل می کند. کلیه اطلاعات به صورت کاملا محرمانه محافظت شده و تنها برای ارسال سفارشات مورد استفاده قرار میگیرند.
  5. سایت تهران لیتمن از اطلاعات شخصی کاربران برای تامین نیازشان استفاده می کند. همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با کاربران ارتباط برقرار کند تا بتواند نظرات آنها را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود. لیکن فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث فروخته و یا واگذار نمی کند.
  6. در سایت تهران لیتمن، کلیه قسمتهایی که به نوعی با اطلاعات شخصی کاربران (مانند صفحات عضویت یا ورود) و یا محرمانه (مانند اطلاعات مربوط به پرداخت آنلاین) سر و کار دارند با پروتکل SSL امن شده اند.
  7. تهران لیتمن در کلیه مراحل سفارش، در صورت بروز نوسان شدید در نرخ ارز، محدودیت های گمرکی و ترابری و شرایط فورس ماژور حق لغو کردن سفارش و بازگشت اصل وجه پرداختی مشتری را برای خود محفوظ می‌دارد و مشتری با ثبت سفارش در وبسایت تهران لیتمن این موضوع را می‌پذیرد.
  8. اصالت، سلامت و کیفیت گوشی پزشکی بطور کامل تضمین می‌گردد. در صورت اثبات عدم اصالت محصول، معیوب بودن یا کامل نبودن لوازم محصول با احترام وجه پرداختی عودت داده می‌شود. امکان عودت محصولی که روی آن حک اسم لیزری انجام شده است در صورت اصل و سالم بودن وجود ندارد.
  9. معیارهای اصل بودن دستگاه از نظر تهران لیتمن در این لینک در معرض خریدار قرار گرفته است. سایر روش‌ها از جمله وارد کردن سریال در سایت یا اپلیکیشن لیتمن بدلیل عدم تمایز بین دستگاه اصل و تقلبی پذیرفته نیست.
  10. ارسال سفارشات طبق زمان‌بندی درج شده در سایت انجام می‌شود. لطفاً از تماس با پشتیبانی مجموعه برای پیگیری سفارش قبل از زمان مقرر خودداری بفرمایید.
  11. طبق قوانین سایت، هزینه ارسال سفارشات بالای ۳۰۰ هزار تومان رایگان است و به سفارشات کمتر از ۳۰۰ هزار تومان، ۲۵ هزار تومان هزینه ارسال اضافه می‌گردد و این هزینه درفاکتور قید می‌گردد.
  12. تهران لیتمن تمام سفارشات را به ترتیب اولویت و طبق زمان‌بندی مندرج در سایت ارسال می‌کند. امکان ارسال خارج از نوبت سفارشات به دلیل کادوی تولد و … وجود ندارد.
  13. در صورت نیاز به تغییر آدرس حتما با شماره تلفن‌های مجموعه تماس بگیرید تا فاکتور جدید صادر شود. ملاک مجموعه برای ارسال، آدرس درج شده در فاکتور است و لاغیر.
  14. تهران لیتمن حک اسم لیزری را با دقت بالا و لیزر مخصوص انجام می‌دهد. تهران لیتمن صرفا در صورت اثبات آسیب به عملکرد گوشی مسئولیت تعویض گوشی را می‌پذیرد و مسئولیتی درباره ظاهر دستگاه نمی‌پذیرد.