تاریخ آخرین ویرایش: ۷ خرداد ۱۴۰۳

کاربر محترم با تشکر از اعتماد شما و تبریک بابت حساسیت در انتخاب فروشنده که نشان دهنده آگاهی شما از خطرات بالقوه خرید اینترنتی است، خواهشمندیم قوانین خرید از تهران لیتمن را بصورت دقیق مطالعه کرده و پس از پرسیدن سوالات احتمالی خود از پشتیبانی تهران لیتمن و پذیرش کامل کلیه قوانین، نسبت به ثبت سفارش در سایت اقدام بفرمایید. با توجه به اینکه هنگام ثبت سفارش تیک “موافقت کامل با قوانین خرید” را می زنید، از ارائه خدمات پس از فروش خارج از قوانین زیر معذوریم.

پاسخگویی مشتری و پشتیبانی قبل از خرید

 1. شماره تلفن های مجموعه و چت آنلاین سایت (دکمه آبی رنگ پایین صفحه) در ساعات اداری آماده ارائه خدمات مشاوره برای خرید محصول است.
 2. حساب های تهران لیتمن در شبکه های اجتماعی در ساعات غیر اداری پشتیبانی سفارش را انجام می دهند.

نحوه پرداخت

 1. پرداخت هزینه سفارش هنگام ثبت سفارش از طریق درگاه آنلاین بانکی، کارت به کارت یا واریز به حساب انجام می شود.
 2. تهران لیتمن در حال حاضر خدمت پرداخت هنگام تحویل و پرداخت اقساطی را ارائه نمی کند.

زمان و شیوه ارسال کالا

 1. روش اصلی ارسال کالا در تهران لیتمن با پست پیشتاز است که برای سفارش های بالای ۸۰۰ هزار تومان بصورت رایگان انجام می شود. امکان ارسال با پیک درون شهری و باربری در صورت تمایل مشتری و با دریافت هزینه ارسال بصورت پس کرایه فراهم است.
 2. زمان ارسال هر محصول در صفحه محصول در سایت درج شده است. بدیهی است منظور از ارسال، تحویل به شرکت حمل و نقل مربوطه (پست، پیک های درون شهری و باربری برون استانی) است.
 3. کد رهگیری پست، اطلاعات سفیر برای ارسال درون شهری و اطلاعات باربری جهت تحویل مرسوله از پایانه ها از طرف پشتیبانی تهران لیتمن به خریدار اعلام می گردد. بنابراین با توجه به اطلاع خریدار از ارسال مرسوله، مسئولیت پیگیری بسته و دریافت سفارش پس از تحویل به شرکت های حمل و نقل بر عهده خریدار است و هرگونه ایراد در تحویل به علت آدرس اشتباه، عدم حضور در آدرس برای تحویل، پرداخت هزینه تاخیر برای تحویل از پیک و باربری بر عهده خریدار است.
 4. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و کامل پر نمایند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و ارسال نخواهد بود.

تحویل و پرداخت حضوری

 1. با توجه به دغدغه بسیاری از مشتریان عزیز بابت اطمینان از اعتبار فروشنده و اصالت محصول، این امکان فراهم گردیده است تا خریداران محترم پیش از پرداخت هزینه سفارش خود نسبت به بررسی حضوری کالای انتخابی خود اقدام نمایند.
 2. خریدار گرامی پس از انتخاب محصول مورد نظر و افرودن به سبد خرید، در صفحه مشخصات ارسال نسبت به انتخاب گزینه “پرداخت و تحویل حضوری” مبادرت کرده و برای ایشان شماره سفارش اختصاص می یابد. پس از آماده شدن سفارش پیامکی مبنی بر توضیحات نحوه و زمان مراجعه به محل تحویل کالا دریافت کرده و می تواند با مراجعه به این محل نسبت به بررسی کالا اقدام کرده و در صورت تایید از طریق کارتخوان موجود هزینه سفارش را پرداخت نماید.
 3. امکان انتخاب محصول در محل وجود ندارد و صرفاً مطابق سفارش ثبت شده محصول مورد نظر تحویل می گردد.
 4. در این روش امکان حکاکی روی دستگاه وجود ندارد (حتی پس از پرداخت هزینه).

رویه‌های استرداد کالا و عودت وجه پرداختی

 1. در تهران لیتمن تمام تلاش ما بر بررسی کامل محصول و انجام تست های لازم (برای گوشی پزشکی) قبل از ارسال است تا از ارسال محصول اصل و با کیفیت برای شما خریداران محترم مطمئن شویم. رضایت مندی قریب به اتفاق خریداران قبلی از محصول ارسال شده گواهی بر این مدعا است. اما  در کنار آن تهران لیتمن طبق قانون تجارت الکترونیک این حق را برای خریداران محترم در نظر گرفته است تا حداکثر ۷ روز کاری پس از دریافت مرسوله نسبت به بررسی و گزارش ایرادات احتمالی آن به پشتیبانی مجموعه تهران لیتمن اقدام کنند. پس از این مهلت از ارائه خدمت تضمین بازگشت وجه به هر علتی خدمت خریداران عزیز معذور هستیم.
 2. ۷ روز کاری از زمان تحویل بسته توسط مامور پستی به گیرنده (که در سایت شرکت ملی پست توسط کد رهگیری مرسوله قابل مشاهده است)؛ روز ارسال مرسوله با پیک (در استان تهران و البرز) و ۲۴ ساعت پس از تحویل مرسوله به باربری محاسبه می‌گردد.
 3. خریدار موظف است پس از دریافت مرسوله نسبت به تطبیق مرسوله با سفارش مربوطه در سایت تهران لیتمن اقدام کند.
 4. در صورت عدم تطابق کالای ارسال شده (از نظر مدل و رنگ) با مرسوله ارسالی، تهران لیتمن طبق روندی که در بندهای آینده آمده نسبت به بازگرداندن کالا و استرداد وجه پرداختی اقدام می‌کند.
 5. خریدار “گوشی پزشکی” موظف است پس از دریافت گوشی پزشکی و اطمینان از سلامت ظاهری دستگاه، نسبت به مطالعه برگه راهنمای استفاده از محصول (موسوم به “گایدلاین لیتمن!” که توسط مجموعه تهران لیتمن آماده و در داخل جعبه قرار داده شده است) و دفترچه راهنمای زبان اصلی دستگاه و تست دستگاه ارسالی با توجه به اصول پزشکی اقدام کند. با توجه به اینکه خریداران گوشی پزشکی اکثراً از دانشجویان محترم هستند و قبل از ورود به مقطع بالینی نسبت به تهیه گوشی پزشکی اقدام می‌کنند؛ توصیه می‌کنیم تست دستگاه را زیر نظر فرد باتجربه انجام دهند و حتماً دستگاه را با دستگاه مشابه اصل مقایسه کنند.
 6. در صورت وجود ایراد در دستگاه ارسالی، پشتیبانی تهران آماده بررسی گزارش ایراد شما و مشاوره جهت حل مشکل است. جهت گزارش ایراد با محصول با شماره ۰۹۰۱۲۹۰۰۹۱۹ در واتساپ، تلگرام و بله در ارتباط باشید.
 7. معیارهای اصل بودن دستگاه از نظر تهران لیتمن در این لینک در معرض خریدار قرار گرفته است.ضمن احترام کامل به خریداران محترم سایر روش‌ها از جمله وارد کردن سریال در سایت یا اپلیکیشن لیتمن بدلیل عدم تمایز بین دستگاه اصل و تقلبی پذیرفته نیست و ثبت سفارش در سایت تهران لیتمن به منزله پذیرش معیارهای تشخیص اصالت معرفی شده در سایت تهران لیتمن است.
 8. پس از بررسی گزارش شما توسط پشتیبان مجموعه و پرسش و پاسخ های اولیه جهت تشخیص مشکل اصلی، در صورت تشخیص نیاز به بررسی بیشتر کالا توسط مجموعه تهران لیتمن، پشتیبانی آدرسی برای ارسال دستگاه توسط خریدار به انبار مجموعه اعلام می کند. تحویل حضوری دستگاه امکان‌پذیر نمی‌باشد و حتما با روش ارسالی و هماهنگی قبلی با پشتیبانی بازگردانده می‌شود.
 9. در صورت وجود مشکل فنی در دستگاه، پشتیبانی در صورت امکان نسبت به رفع مورد و ارسال مجدد آن به آدرس خریدار اقدام می‌کند. در صورت عدم امکان رفع یا اصل نبودن دستگاه طبق معیارهای درج شده در این صفحه، روند استرداد وجه پرداختی توسط فروشگاه به ترتیبی که در ادامه آمده است انجام می‌شود.
 10. امکان بازگردانی استتوسکوپ بدون ایراد در صورتی فراهم است که حک اسم روی دستگاه انجام نشده باشد. برای قطعات یدکی، بسته بندی لوازم باز نشده باشد (آکبند باشد) و سایر محصولات در وضعیت اولیه خود قرار داشته باشند.
 11. در صورت مغایرت محصول بازگردانده شده با محصول ارسالی و خارج شدن آن از وضعیت اولیه، امکان استرداد وجه پرداختی مقدور نمی باشد.
 12. شرایط بازگردانی استتوسکوپی که روی آن حک اسم انجام شده در بخش مربوطه توضیح داده شده است.
 13. استرداد وجه ظرف ۴۸ ساعت کاری پس از بازگردانی و تایید استرداد سفارش توسط پشتیبانی انجام می شود.
 14. استرداد وجه فقط به حسابی که به نام خریدار و در فاکتور صادره از سایت درج شده انجام می شود و عین مبلغ ریالی پرداختی برای کالا (یا کالاها) به حساب خریدار واریز می شود.

حک اسم لیزری

 1. تهران لیتمن خدمت حک اسم لیزری را برای شخصی سازی دستگاه، کاهش انگیزه سرقت و افزایش احتمال پیدا شدن صاحب دستگاه پس از سرقت در نظر گرفته است. حک اسم لیزری با دستگاه مخصوص و لیزر با قدرت تنظیم شده انجام می شود تا آسیبی به دستگاه وارد نشود.
 2. با توجه به اینکه حک اسم لیزری یک امکان اختیاری است، لازم است خریدار قبل از درخواست انجام حک اسم لیزری نسبت به مطالعه شرایط و روال های مربوطه اقدام کند و در صورت پذیرفتن قوانین، درخواست حک اسم برای دستگاه را ثبت کند و در صورت عدم پذیرش، نسبت به سفارش دستگاه بدون حک اسم اقدام نماید.
 3. امکان بازگردانی دستگاهی که روی آن حک اسم لیزری انجام شده است تنها در شرایط زیر مقدور است:
  1. اصالت دستگاه طبق معیارهای درج شده در این صفحه رد شود.
  2. آسیب فیزیکی ناشی از لیزر به دستگاه وارد شده باشد و دستگاه از نظر سمع دچار مشکل شده باشد. (این مورد حتماً باید پس از بررسی به تایید پشتیبانی تهران لیتمن برسد.)
 4. اپراتور لیزر دقیقا عبارتی که برای حک در سایت وارد شده را از پنل سایت کپی کرده و در نرم افزار دستگاه حک paste می کند، بنابراین احتمال خطای تایپی در انجام حک اسم وجود ندارد.
 5. در صورت اشتباه سهوی در حک اسم با فونت انتخابی (حک اسم با فونتی غیر از فونت انتخابی شما)، مسئولیتی بابت بازگردانی دستگاه متوجه تهران لیتمن نمی باشد و خریدار موظف است با پذیرش این احتمال نسبت به ثبت درخواست حک اسم اقدام کند.
 6. سایر خطاهای (نادر) در حک اسم جزوی از طبیعت کار لیزر است و خریدار با علم به این موضوع مسئولیت آن را می پذیرد. البته برای عدم بروز این مشکلات با اپراتور حک برای دقت کامل در انجام حک اسم لیزری هماهنگ شده است و جای نگرانی برای خریداران عزیز وجود ندارد.

حریم خصوصی:

 1. تهران لیتمن به اطلاعات خصوصی و شخصی کاربرانی که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت کامل می کند. کلیه اطلاعات به صورت کاملا محرمانه محافظت شده و تنها برای ارسال سفارشات مورد استفاده قرار میگیرند.
 2. سایت تهران لیتمن از اطلاعات شخصی کاربران برای تامین نیازشان استفاده می کند. همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با کاربران ارتباط برقرار کند تا بتواند نظرات آنها را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود. لیکن فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث فروخته و یا واگذار نمی کند.
 3. در سایت تهران لیتمن، کلیه قسمتهایی که به نوعی با اطلاعات شخصی کاربران (مانند صفحات عضویت یا ورود) و یا محرمانه (مانند اطلاعات مربوط به پرداخت آنلاین) سر و کار دارند با پروتکل SSL و پره لود HSTS امن شده اند.

حقوق تهران لیتمن و نحوه فسخ خدمات:

 1. خدمات و محتویات سایت، براى استفاده غیر تجارى مخاطبان عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات متناقض حقوق معنوی سایت تهران لیتمن است و دارای پیگرد قانونی میباشد. در صورت تمایل به استفاده تجاری از اطلاعات، محصولات، خدمات و یا نظرات عرضه شده در سایت لطفا با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات سایت تهران لیتمن برای مصارف بدون انتفاع مادی و با ذکر منبع بلا مانع می باشد.
 2. اطلاعات موجود در سایت تهران لیتمن از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده یا وارد کننده محصولات ارائه شده است. اطلاعات و محتویات سایت، به ویژه قیمت محصولات دائما به روز میشوند.
 3. تهران لیتمن در کلیه مراحل سفارش، در صورت بروز نوسان شدید در نرخ ارز، محدودیت های گمرکی و ترابری و شرایط فورس ماژور حق لغو کردن سفارش و بازگشت اصل وجه پرداختی مشتری را برای خود محفوظ می‌دارد و مشتری با ثبت سفارش در وبسایت تهران لیتمن این موضوع را می‌پذیرد.