راهنمای گوشی‌ها

دیافراگم قابل تنظیم به کاربران اجازه می‌دهد که فرکانس‌های بالا و پایین را با تغییر میزان فشار اعمال شده روی قطعهٔ سینه‌ای سمع کنند. دیگر نیازی به برداشتن گوشی از روی بدن بیمار، تنظیم گوشی روی حالت بل و دوباره قرار دادن قطعهٔ سینه‌ای نیست. فقط کافی‌ست میزان فشار دست خود روی قطعهٔ سینه‌ای را تنظیم کنید.

استتوسکوپ‌های مستر کاردیولوژی برترین تکنولوژی گوشی‌های پزشکی غیردیجیتال لیتمن محسوب می‌شوند. این گوشی‌ها ساخت ایالات متحدهٔ آمریکا هستند و بیشتر بخش‌هایش توسط دست سرهم می‌شود. کیفیت طراحی برای شما بهترین وضوح صدا (مخصوصاً برای فرکانس‌های پایین) به ارمغان می‌آورد. همچنین این گوشی‌ها ۵ سال گارانتی دارند.

اگر احساس می‌کنید هرچیزی را که باید سمع کنید را نمی‌شنوید، مستر کاردیولوژی با بهترین کیفیت سمع مشکل شما را برطرف خواهد کرد.

همراه با گوشی پزشکی لیتمن مستر کاردیولوژی آداپتوری عرضه می‌شود که به قطعهٔ سینه‌ای متصل شده و می‌توان از آن‌ها برای سمع‌های خاص استفاده کرد. این آداپتور به هیچ وجه کیفیت و وضوح صدای استتوسکوپ را تغییر نمی‌دهند.

Chestpiece adaptor littmann master cardiology

سوالات عمومی

فروشگاه تهران لیتمن دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نماد ساماندهی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. با کلیک بر روی نماد اعتماد الکترونیکی مشخصات مسئول فروشگاه برای شما به نمایش در می آید. همچنین تهران لیتمن از درگاه پرداخت آنلاین استفاده می کند که امکان دریافت رسید پرداخت از بانک را برای شما فراهم می‌کند.

خیر؛ سفارشات تنها از طریق وبسایت دریافت می‌شود.

زمان تقریبی ارسال هر محصول در صفحه محصول درج شده است. البته چند روز تاخیر به علت مشکلات واردات برای برخی از رنگ‌های خاص طبیعی است و جای هیچ‌گونه نگرانی نیست. این اطمینان وجود دارد که در صورت تاخیر در ارسال سفارش، امکان درخواست عودت کامل وجه پرداختی شما وجود دارد.

بله! برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به این صفحه مراجعه بفرمایید.

قیمت محصولات موجود با تحویل فوری را می‌توانید در صفحه اصلی سایت ملاحظه بفرمایید.